FAQ
Tipy, návody

Nejčastější dotazy zákazníků

Vážení zákazníci, snažíme se vám poskytnout maximum informací k nabízenému zboží i podmínkám nákupu. Přesto se může stát, že jsme něco opomněli. Neváhejte nás prosím kontaktovat e-mailem s jakýmkoliv dotazem. Na této stránce najdete odpovědi na nejčastější dotazy.

Proč koupit?Můžu si zboží zapůjčit?Dodací dobaJak řešit opravu?Můžu sám prodávat?Jak vyřídit reklamaci?

Proč koupit gril Muurikka?

 • Výrobky finské společnosti Muurikka jsou ve Skandinávii téměř půl století doslova synonymem pro venkovní vaření. Oblíbenost je zajištěna díky jejich vysoké kvalitě, nápaditému designu, funkční odlišnosti od konkurence a především vysoké užitné hodnotě. Většina výrobců se snaží dosáhnout originality, ale v případě Muurikky se to dlouhodobě daří.

 • Jako vhodný příklad poslouží Muurikka Smoker – multifunkční zařízení, které vyplňuje místo mezi elektrickými a klasickými grily na dřevěné uhlí. Z obou přebírá to pozitivní, již nemusíte dělat kompromis. Jídlo připravíte zdravě, bez nebezpečných látek a přitom krásně provoněné kouřem. Řešení elektrický gril, trouba a udírna v jednom, nenabízí žádný jiný výrobce na našem trhu. Ale to není vše. Díky unikátnímu tvaru je teplo rovnoměrně rozloženo, a tak Muurikka Smoker ugriluje nejen klasické steaky, filety z ryby, ale i důkladně propeče dvoukilovou pečeni, celé kuře nebo chleba. Za své peníze získá zákazník opravdu vyjimečný produkt. Produkt, který zaujme všechny hosty na vašem grilování.

 • Originální pánve Muurikka přinášejí do Česka nový způsob grilování na otevřeném ohni. Pánev udrží jídlo šťavnaté, můžete v průběhu jeho přípravy přidávat marinádu, nic nebude kapat ani padat do ohně. Objevte rozdíl v grilování na klasickém roštu nebo na pánvi. Vyzkoušejte připravit na otevřeném ohni například lívance či vajíčka, uvidíte, jak báječně budou chutnat. Masivní pánev vážící přes 5 kg, vám navíc bude sloužit po celý život.

Mohu si gril Muurikka Smoker vyzkoušet nebo si ho půjčit?

Jak dlouho trvá dodání, je možný osobní odběr bez poplatku?

 • Zboží skladem většinou expedujeme do dvou pracovních dnů od dne přijetí objednávky. Zákazník obdrží zásilku do čtyř pracovních dnů od objednání. Pokud spěcháte, sdělte nám prosím svůj požadavek telefonicky. Vyvineme maximální úsilí, abyste zboží obdrželi co nejdříve. Zboží na externím skladě obdržíme většnou do 2-3 týdnů.

 • Okamžitý odběr bez poplatku je pak možný na adrese:
  Horavia s.r.o.
  Hněvkovského 30/65, Brno 617 00

Jak je zajištěn servis?

 • Záruční i pozáruční servis je zajištěn naší firmou. Pro záruční servis využijte reklamačního formuláře nebo nás kontaktujte telefonicky.

 • Před zakoupením Muurikka Smoker se někteří zákaznící ptají na poruchovost topného tělesa a jeho případnou výměnu. Topné těleso je dostupné jako náhradní díl a lze jej velmi snadno vyměnit.

Mohu Muurikka výrobky prodávat?

 • Firmy: Zaujali vás Muurikka výrobky a rádi byste je nabídli k dalšímu prodeji ve vaší prodejně? Chcete svým zákazníkům nabídnout originální výrobky a odlišit se od konkurence? Kontaktujte nás, budeme potěšeni vašim zájmem a představíme vám možnost zajímavé spolupráce.

 • Spotřebitelé: Jste s Muurikka výrobky spokojeni a zvažujete, že je doporučíte známým? Kontaktuje nás, rádi vás odměníme za vaši přízeň.

Jak vyřídíte reklamaci nebo vrácení zboží do 14 dnů?

 • Pokud zboží nefunguje správně, kontaktujte nás prosím pomocí reklamačního formuláře nebo nás kontaktujte telefonicky. Vadné zboží po dohodě s vámi opravíme, vyměníme za nové nebo vám vrátíme peníze.

 • V případě nároku na vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení zboží, prosíme o vyplnění k tomu určeného formuláře. Peníze vám vrátíme ve lhůtě čtrnácti dnů, a to včetně částky, kterou jste platili za dopravu od nás k vám.

 • Zboží nám prosím vracejte čisté a řádně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě.

Podobné příspěvky