Muurikka Paella pánev 70 cm

3069 

Pánev jako stvořená pro ty, kteří si rádi dělají rizoto, zeleninu nebo tradiční španělskou paellu. Využijete ji ale také na maso či ryby. Vařit, smažit nebo grilovat s ní můžete na otevřeném ohni, nad ekologickým grilem i nad plynovým hořákem.

2 skladem

EAN: 6416571001614 Katalogové číslo: FSGM72 Kategorie:

Popis

Praktická pánev stvořená na rizoto nebo paellu

Tato ocelová pánev s vysokými okraji je speciálně navržená tak, aby rozváděla teplo po celé své ploše. Při míchání rizota nebo paelly tak máte jistotu, že se jídlo prohřívá rovnoměrně a suroviny na kraji nikdy nezůstanou studené či syrové.

Pánev ale samozřejmě využijete také ke smažení šťavnatých steaků nebo rybích filetů. Hotové jídlo pak můžete rovnou z pánve také servírovat.

Vaření na otevřeném ohni i nad plynem

Paella pánev Murikka vás dále potěší svou univerzálností – jídlo s ní můžete připravovat nad otevřeným ohněm, nad ekologickým grilem nebo například nad plynovým hořákem.

Protože je pánev vyrobená z odolné, za studena válcované oceli, rychle se zahřívá a poté dlouho zůstává horká, aby jídlo nevychladlo. Navíc má speciálně ražené dno, takže dlouho vydrží a nedeformuje se teplem.

Spolehlivost a řemeslná kvalita z Finska

V Česku značka Muurikka zatím takový věhlas nemá, ve Skandinávii je však legendou. S pánvemi z dílny finského výrobce se skvěle pracuje a usnadňují každodenní vaření.

Technické parametry

  • Horní průměr: 70 cm
  • Hmotnost: 7,108 kg
  • Materiál: ocel válcovaná za studena

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Muurikka Paella pánev 70 cm“