Muurikka čistící prostředek Multicleaner 400 g

300 

Ekologicky šetrná čisticí pěna bez barviv a konzervačních látek, pomocí které jednoduše odstraníte mastnotu, saze i vodní kámen ze všech povrchů v kuchyni, v koupelně, v krbu nebo v sauně. Poradí si i s velmi starými zažranými nečistotami.

3 skladem

Katalogové číslo: FSGM4 Kategorie:

Popis

Univerzální čistič do kuchyně i koupelny

Ačkoliv je čisticí prostředek Muurikka vyvinutý zejména pro odstraňování mastnoty a tuku z grilů, při úklidu ho využijete mnohem častěji.

Je totiž skvělý také na čištění kuchyňských linek, sklokeramických a varných desek, sporáků, obkladů a dlažeb včetně spár, sprchových koutů, sanitární keramiky, vodovodních baterií, krbů nebo dvířek od sauny. Poslouží vám všude tam, kde se potřebujete jednoduše a ekologicky zbavit zašlé mastnoty nebo vodního kamene.

Ekologicky šetrný přípravek bez zbytečné chemie

Čistič Muurikka neobsahuje konzervační látky, umělá barviva ani vonné látky. Je biologicky odbouratelný a šetrný k přírodě i k vaší pokožce.

Při čištění jen nanesete pěnu Muurikka na vlhkou houbičku, necháte ji pořádně napěnit, otřete mastný povrch a opláchnete vodou. Pokud by to nestačilo, celý postup zopakujte ještě jednou. Po skončení je povrch zářivě čistý a navíc nějaký čas odpuzuje vodu i mastnotu.

Spolehlivost a kvalita z Finska

V Česku značka Muurikka zatím není příliš známá, ve Skandinávii je však legendou. Finský výrobce platí za experta na vše kolem grilování – a tento čisticí prostředek to dokazuje.

Technické parametry

  • Balení: 400 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Muurikka čistící prostředek Multicleaner 400 g“