Muurikka grilovací pánev 48 cm s nožkami

1769 

Praktická grilovací pánev s nožkami, na které si rychle uděláte steaky, klobásy, zeleninu, vajíčka, paellu, palačinky nebo lívance. Grilovat s ní můžete na otevřeném ohni, nad dřevěným uhlím i nad plynovým hořákem – co máte nejraději.

3 skladem

Katalogové číslo: FSGM10 Kategorie: ,

Popis

Praktická pánev s velkorysou grilovací plochou

Díky velkému průměru 48 cm na tuto pánev naložíte oběd nebo večeři včetně příloh pro celou rodinu. Nemusíte tak u grilu zbytečně postávat a připravovat jídlo na etapy.

Oceníte také odnímatelné nožky, díky kterým pánev využijete v kuchyni, na balkoně, na terase i na zahradě.

Šťavnaté jídlo bez zbytečných tuků

Když grilujete steaky na klasické mřížce, odkapává z nich tuk, maso zbytečně vysychá a spálený tuk je navíc plný karcinogenních látek, které se kouřem dostávají do jídla.

Grilování na pánvi Muurikka je mnohem zdravější. Tuk zůstává celou dobu na pánvi, takže spotřebujete méně oleje či másla a maso je i přesto mnohem šťavnatější. Navíc maso můžete kdykoliv dle potřeby potřít marinádou nebo omáčkou.

Grilování na ohni i nad hořákem

Grilovací pánev Muurikka je multifunkční – jídlo s ní můžete připravovat nad otevřeným ohněm, nad grilem s dřevěným uhlím nebo například nad plynovým hořákem.

Pánev je vyrobená z odolné litiny, rychle se zahřeje a poté dlouho zůstává horká. Teplo navíc rozvádí rovnoměrně po celé ploše, takže kousky masa uprostřed budou udělané stejně dobře jako ty na krajích.

Spolehlivost a řemeslná kvalita z Finska

V Česku značka Muurikka zatím takový věhlas nemá, ve Skandinávii je však legendou. Pánve z dílny finského výrobce myslí na každý detail. Tato pánev má průměr 58 cm, abyste mohli pořádat párty pro celou rodinu i kamarády, a je vyrobená z litiny, která dlouho vydrží.

Technické parametry

  • Průměr: 48 cm
  • Váha: 5,3 kg
  • Materiál: ocel 3 mm, bez povrchové úpravy
  • Povrch: pískovaný, světlejší místa, rez na povrchu nejsou vadou, zmizí při používání

Obsah balení

  • Muurikka grilovací pánev 48 cm
  • Odnímatelné nožky délky 22 cm
  • Obal není součástí balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Muurikka grilovací pánev 48 cm s nožkami“